X3 2011 2.0

Çmimi: Me Marrveshje
X3 2011 2.0

Detajet

Postuar
24 korrik 2021 17:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X3
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet x3 2.0 2011 dizell
Full extra
I sapo ardhur nga zvicrra
Xenon lleda
Sport
Sport+
Karrika me nxemje para dhe mbrapa
Karrika lekur


Shpallje te ngjashme