SHES NDERROJ VETUREN CHEVROLET CRUZE 2009 RKS

Çmimi: Me Marrveshje
SHES NDERROJ VETUREN CHEVROLET CRUZE 2009 RKS

Detajet

Postuar
1 gusht 14:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Chevrolet
Modeli
Cruze
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

Shes ose nderroj veturen e tipit Chevrolet Cruze 1.8 benzin gaz ne dizne.
Vetura ka regjistrim 1 vit te plote dhe te gjitha pjeset i ka funksionale. Te gjithe te interesuarit mund te me kontaktojne ne Viber ose WhatsApp per me shume info.


Shpallje te ngjashme