VW POLO 1.6 AUTOMATIK DIZEL 2009

Çmimi: 8.250 €
VW POLO 1.6 AUTOMATIK DIZEL 2009

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

VW POLO 1.6 DIZEL VITI I PRODHIMIT 2009 . E ARDHURA NGA CH REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE . NE EMER TIM PERSONAL . SUPER GJENDJE .
POSEDON
KLIMATRONIC
PULLA NE TIMON
AUTOMATIK TIPTRONIK
SENZORA PARKINGU
GJAMAT ELEKTRONIK
NGJYRA E BARDH METALIKE
GOMA TE DIMRIT
E ARDHUR NGA CH REGJISTRIM I PARE NKS
DAY TIME
LIBREN E SERVISIT ME KILOMETRA TE GARANTURA DHE I SAPO SERVISUAR KOMPLET VAJ+FILTERA
POLO ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE NDRRUSI I SHPEJTSIVE I PUNON PERFEKT PA ASNJE VREJTJE
NUMRI KONTAKTUES 045 695 678 +viber +38345695678


Shpallje te ngjashme