VW Touareg - 1 vit regjistrim RKS

Çmimi: Me Marrveshje
VW Touareg - 1 vit regjistrim RKS

Detajet

Postuar
16 gusht 00:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

VW Touareg 5.0 TDI
I prodhuar ne dhjetor 2004
Regjistrim 1 vit
Full ekstra
I sapo servisuar ne gjendje perfekte

Nuk eshte hipotek dhe nuk ka denime


Shpallje te ngjashme