Banese ne Drenas

Çmimi: Me Marrveshje
Banese ne Drenas

Detajet

Postuar
8 mars 10:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
845 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet Banesa ne qender te Drenasit ne Ndertesen Euromodel perball Al-Trade
Banesa eshte ndertim i Ri dhe ka kete renditje:
Sallon me Kuzhin
2 Dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Kati i 5
banesa perkthehet ne atë moment qe ryhet Pagesa


Shpallje te ngjashme