Ipet me qira loki posht edhe banesa ne.kati e dyte

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
12 maj 14:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ipet me qira lokli poshto dhe banesa ne katin e dyte per banin afer bedri jasharit numri kontaktuse 044399162


Shpallje te ngjashme