SHITET OSE LESHOHET ME QERA

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET OSE LESHOHET ME QERA

Detajet

Postuar
3 prill 15:49
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
405
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin Euromodel në katin e 5-të , perballë bau marketit AlTrade me pamje kah lindja. E gatshme për mobilim dhe banim. Posedon koridor, sallon + kuzhin, dhome fjetje me ballkon, banjo e kompletuar, ujë, rrymë dhe ashensorë 24h. Hapsirë parkingu.


Shpallje te ngjashme