Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas

Detajet

Postuar
31 mars 22:18
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
100
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shiten disa banesa dhe nje Lokal ne qendër te DRENASIT mbrapa Postes, perball M2000, Rr. Rasim Kiqina
Kompleksi KORABI: ( shiten nga pronari i tokes)
- Banesa 108 m2 Kati 2 ka: Tri dhoma gjumim, Sallon me kuzhin dy banjo, shpajz korridor ballkon.
- Banesa 67 m2 Kati 2: Nje dhom gjumi, Sallon me kuzhin, banjo, korridor, ballkon.
- Banesa 60 m2 Kati 2: Nje dhom gjumi, Sallon me kuzhin, banjo, korridor, ballkon.
- LOKALI afer 100 m2
- Shiten dy garazhda
- Gjithesej shiten 6 banesa KATI i dyte

- Banesat janë me leje ndërtimi dhe Kontrata behet te Noteri.
- Çmimet me marrëveshje
Tel: 044 318 376, viber: +383 44 318 376
Driton Shishani


Shpallje te ngjashme