Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit

Detajet

Postuar
19 janar 14:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit, kati i 5,banesa posedon një dhomë gjumi, një sallon me kuzhin, banjo, dhe koridor. Banesa pamjen e ka nga perendimi.
Çmimi sipas marrveshjes.


Shpallje te ngjashme