Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit

Detajet

Postuar
27 prill 15:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
40 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit
Banesa posedom nje dhom gjumi,ballkon dhe banjo.


Shpallje te ngjashme