Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7

Detajet

Postuar
23 janar 11:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7, banesa posedon një dhomë gjumi, një sallon me kuzhin, banjo, koridor dhe ballkon, banesa pamjen e ka nga jug-lindja dhe është e gatshme për banim.

Çmimi sipas marrveshjes.


Shpallje te ngjashme