Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”

Detajet

Postuar
30 mars 18:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”, kati II, banesa posedon nje salon me kuzhin, nje dhom gjumi, banjo dhe ballkon, me pamje nga lindja.Banesa eshte e mobiluar pjeserisht.


Shpallje te ngjashme