Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit

Detajet

Postuar
22 janar 14:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit, kati i VII, banesa posedon:
-2 dhoma gjumi
-1 sallon me kuzhin
-1 banjo
-1 depo dhe
-1 ballkon
Banesa pamjen e ka nga lindja.


Çmimi sipas marrveshjes.


Shpallje te ngjashme