Shitet banesa 87.96m2 ne qender te Drenasit

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
26 shkurt 15:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa 87.96m2 e cila gjendet ne qender te Drenasit perball Komunes se vjeter, banesa posedon dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, banjo me wc, wc ndaras, depo dhe ballkon.Banesa pamjen e ka nga Lindja -Komuna e Drenasit. Banesa eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit.

Cmimi sipas marrveshjes


Shpallje te ngjashme