Moler Profesionalist

Çmimi: Me Marrveshje
Moler Profesionalist

Detajet

Postuar
21 gusht 19:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Dekorime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional, bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme, provoj pune 25 vjet punojm knaufin fasada LAMINAT. renovimin e tyre mun kontakto ne ket. Numri 044 313 951 Viber: +37744 313 951