Garazha

Çmimi: 600 €
Garazha

Detajet

Postuar
3 prill 17:53
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Garazha osht e kforit montazh
Esht 5 metra e gjatë dhe 4 metra e gjerë


Shpallje te ngjashme