Lopa qumshtore dhe viqi femer shyt

Çmimi: 2.080 €
Lopa qumshtore dhe viqi femer shyt

Detajet

Postuar
9 janar 11:35
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Lopa asht PA asni behane gjith ne rregull e urt e he\'s u shtu qe 3muj u basru prap, lopa asht 5vjeq,KY viq nuk asht I saj e len me thith presim blers serioz qmimi Komplet 2080 shiten edhe ndaras


Shpallje te ngjashme