Shitet viqi

Çmimi: 720 €
Shitet viqi

Detajet

Postuar
29 mars 2021 21:26
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Shitet viqi extra i mirë. Mosha 3 muaj e gjysë, është viq i qumështit. Han yshymin dhe taxhin mirë.


Shpallje te ngjashme