Leshoj me qira makinenen e cila ben largimin dhe thithjen e

Çmimi: Me Marrveshje
Leshoj me qira makinenen e cila ben largimin dhe thithjen e

Detajet

Postuar
9 janar 13:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Leshoj me qira makinenen e cila ben largimin dhe thithjen e lagshtis dhe mykut nga muret e shtepive,banesave apo lokalve tuaja.makina esht prodhim gjerman,thith dhe efikase,nuk zen shum vend,nuk ka zhurem,dhe esht e thjesht per perdorim.makina ipet ne shfrytezim me qira varsisht sipas nevojes,qmimi sipas marrveshjes.tel dhe viber; tel +38344419863


Shpallje te ngjashme