Punojm Dyer Gilindera Rrethoja Konstrukcione

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm Dyer Gilindera  Rrethoja Konstrukcione

Detajet

Postuar
4 prill 17:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Punojm Dyer , Gilindera , Rrethoja, Konstrukcione nga hekuri me kualtiet te larte dhe granci te plot, gjithashtu e mundesojm edhe nderrimin me vetura, kamion traktor etj. gjithashtu punojm edhe skele me porosi
Per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit

Faleminderit
Metal Punues \"NITI\"