TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
3 tetor 2020 09:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosoven shpejt korrekt me qmime te volitshme XHDO KOH 24/7