patentë shoferi i shpejtë

Çmimi: Me Marrveshje
patentë shoferi i shpejtë

Detajet

Postuar
4 shkurt 18:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Zotërinj dhe zonjë,
sot leja e drejtimit përbën një lidhje të rëndësishme për ne qytetarët. Tani shërbimi (PCLR) ju ofron një Leje Drejtimi Online dhe Shpejtë.
Ju lutemi paraqituni në numrin e WhatsApp: +33752721420
NB: Çdo seri e lejeve


Shpallje te ngjashme