Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas

Detajet

Postuar
31 mars 17:30
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtepit jan ne ndertim e siper,posedojn leje ndertimi rrug kanalizim energji elektrike,qmimi i arsyeshem dhe me mundesi pagese deri dy vite,bejm ndrrim edhe me banes dhe vetur


Shpallje te ngjashme