Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
30 mars 19:24
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
390 m²
Numri i dhomave
> 10

Përshkrimi

Qasje direkt ne rrugen kryesore, me dy lokale afariste, e gatshme per banim, e dedikuar per dy shtepi, 6 ari truall. Info: +38343911111