Shitet Shtepia ne qender te Drenasit

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Shtepia ne qender te Drenasit

Detajet

Postuar
31 mars 17:30
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet Shtepia ne Qender te Drenasit posedon 5ari truall,bazen,dhe eshte komplet e mobilume, per info 043500192


Shpallje te ngjashme