Shitet shtëpia

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet shtëpia

Detajet

Postuar
4 prill 07:20
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
210 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Komoran, rruga \"Ali Gashi\". Shtepia posedon 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, 2 dhoma te pritjes, 1 kuzhine, 2 banjo, 1 garazhe dhe 1 dhome tjeter ndihmese. Shtëpia ka ujësjellës plus bunar. Shtëpia është ndërtuar me standarde dhe material gjerman. Ka dy hymje. Është ideale për lokal. Çmimi sipas marrëveshjes.


Shpallje te ngjashme