Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru

Detajet

Postuar
14 janar 12:33
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
Seri 6

Përshkrimi

Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari truall në Poklek të Ri – Drenas
Kati përdhesë e Ulët posedon:
- 1 Sallon me kuzhinë
- 1 Koridor
- WC
Kati i parë posedon:
- 1 Sallon me kuzhin
- 1 Sallon te veqant
- 1 dhomë gjumi
- 1 banjo
- 2 ballkona
- 1 koridor
- Depo për nxemje
Kati i dytë posedon:
- 3 dhoma gjumi
- 1 banjo
- 1 koridor
Shtëpia është e mobiluar komplet dhe shitet me mobile, po ashtu posedon edhe nxemje qëndrore me kalda me lëndë djegëse thënjgill dhe dru, posedon garzhë dhe depo ne oborr.
Çmimi sipas marrveshjes.
Shpallje te ngjashme