Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në

Detajet

Postuar
21 janar 13:33
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në Drenasin III
Kati përdhese posedon:
- 1 sallon
- 1 kuzhinë
- 1 banjo
- 1 koridor
- 1 ballkon
Kati i parë posedon:
- Tri dhoma gjumi
- 1 banjo
- 1 koridor
- 2 ballkona
Shtëpia është ndërtim i ri dhe është e përshtatshme për banim, po ashtu posedon tërë infrastrukturën.
Çmimi sipas marrveshjes


Shpallje te ngjashme