Shitet shtëpia me garazhë

Çmimi: 60.000 €
Shitet shtëpia me garazhë

Detajet

Postuar
13 prill 15:36
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

Shitet shtëpia me 3.25 ari truall. Vendi Komoran, lagja e re.
Shtëpia i ka dyer dhe dritare të vendosura, dhe fazen e parë të instalimit të rrymës të kryer. Gjithashtu është e lidhur në kanalizim dhe ujësjellës si dhe e ka bunarin e hapur në oborr. Për kontakt në viber&whatsapp +38345407707


Shpallje te ngjashme