Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

Detajet

Postuar
30 mars 22:27
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
390 m²
Numri i dhomave
9

Përshkrimi

Shitet Shtepia e Mobiluar komplet me dy Lokale Afariste. Shtepia ka 130 m/2 dhe ka 3 kate. Kati i pare ka dy Lokale Afariste te pershtatshme per bisnes ose per ti leshuar me qera. Shtepia ka qasje direkt ne rrugen kryesore dhe komplet Infrastrukturen e nevojshme per Banim dhe Bizes. Kati i dyte dhe kati i trete jan kate banime, te rregulluara dhe te mobiluara me shije. Parcela ka 6 Ari hapsire e gjitha e rrethuar me rrethoje estetike kualitative, oborri èshtè rregulluar pashtu, rruget e shtruara , garazha , kéndi lojrave, etj. Kjo Parcele èshtè e dedikur per dy troje. Nje temel èshtè ne pjesen e fundit (tek kendi i lojrave) e gatshme dhe me infrastrukture te nevojshme (shih fotot). Shtepia èshtè ndertim i ri por e sapo renovuar komplet dhe mobiluar. Shtepia ka qasje direk ne rrugen kryesore, e lidhur me ujesjelles, Kanalizim, kabllore, Telefon, sistem te avancuar ndriqimi te jashtem, sistem vezhgimi (kamera), etj. Shtepia èshtè e kompletuar, ideale per dy troje, me lokale afariste, e mobiluar. Shtepia me Parcele jan té legalizuara dhe té kompletuara me Dokumentacion. Bartja e Pronésisé béhet menjéher. Shitet nga Pronari. Pres blerès serioz. Tel / Viber : +383 43 911111
https://earth.app.goo.gl/Fr1r