Shtepi me 18 Ari tok

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi me 18 Ari tok

Detajet

Postuar
1 prill 22:33
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
550
Numri i dhomave
> 10

Përshkrimi

-Shitet shtepia dhe 18 ari tok ne qender te drenasit mbrapa spitalit ne drenas.
-Shtepia eshte 550m2 eshte 85% e perfunduar posedon edhe lejen.
-Shitet komplet me 18 ari tok.
- Qmimi sipas marrveshjes -
-Kontakt- +38344261720
045898704