Shtepi ne Drenas

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi ne Drenas

Detajet

Postuar
3 prill 08:57
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shese shtepine ne Drenas.
Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi.
Sallon kuzhine dhe banjo. Shtepija ka leje, kanalizim.
Me 5 ari truall dhe garazhe per veture.
Per te informata lajmerohuni ne viber ne kete nr tel.
+41 76 455 65 88


Shpallje te ngjashme