Shtëpia në shitje

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
31 mars 16:47
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
120
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitët shtëpia me 6ari truall, Në qendër të komoranit afër Sharrit.Eshte e mobiluar ,120metra katrot. Sallon,kuzhin,2dhoma fjetje,banjo,shpajz,koridor,teras.
Ka ujësjellës,kanalizim,Rrjetet kabllovike,Telefoni FIKS,Ka garazhd dhe shup ndihmëse (Për dru dhe gjëra tjera).
Qmimi sipas marrëveshjes.