kamshtepiz

Çmimi: 800 €
kamshtepiz

Detajet

Postuar
20 prill 02:58
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

shitet kamshtepiza ka dhom fjetje ka kuzhin dhe wc