#Shiten 10 ari me fletë poseduese mbrapa Gjykates?

Çmimi: Me Marrveshje
#Shiten 10 ari me fletë poseduese mbrapa Gjykates?

Detajet

Postuar
23 prill 2023 22:37
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

#Shiten 10 ari truall në qender të Drenasit, Rruga Smajl Heta nr 10. Toka ka fletë poseduese dhe mund të përktheht menjehere tek Noteri

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
+383 48446111 Viber +WhatsApp


Shpallje te ngjashme