#Shiten 56 ari tokë në Korroticë të Ulët, rrugë kryesore?

Çmimi: Me Marrveshje
#Shiten 56  ari tokë në Korroticë të Ulët, rrugë kryesore?

Detajet

Postuar
30 prill 14:42
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

#Shiten 56 ari tokë në Korroticë të Ulët📍

Toka ka qasje rrugës kryesore në një vend shumë të përshtatshëm dhe ka afërsi me:

Autostradë 🛣️ 3 km
Magjistralen Komoran - Skenderaj 🚏
Shkollën Fillore 🛂

Lokacioni: Korroticë të Ulët 📍

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:

📲 +383 48446111 Viber + WhatsApp
📩 [email protected]


Shpallje te ngjashme