? Blejm Gjitha Modelet e *BMW AUDI VW MERCEDES*?

Çmimi: 17.500 €
? Blejm Gjitha Modelet e *BMW AUDI VW MERCEDES*?

Detajet

Postuar
4 prill 13:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A7
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

PĂ«rshkrimi

<<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘
Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .AUDI,BMW,MERCEDES,JEEP VW dhe shum të Tjera .
Blejmë Vetura gjendje të rregullt etj
Blejmë vetura pa dogan .
Blejmë vetura të aksidentuar .
Blejmë vetura Angleze .
Blejmë vetura gjendje të rregullt
Blejmë vetura RKS etj .
Dergo oferten Viber +383(0)49 758 458 049758458


Shpallje te ngjashme