BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT VW AUDI BMW

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT VW AUDI BMW

Detajet

Postuar
19 maj 01:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
Seri 1
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Prishtinë
Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME DEFEKTE AKSIDENTE JO TE RENDA PERPARSI _________VW PASSAT TOURAN GOLF AUDI BMW MERCEDES OPEL _________PER MA SHUM KONTAKT NE TEL OSE VIBER +383/49/300:273 /+383/49/888.028/////📞📞📞💤////044/865/125_______________ zch


Shpallje te ngjashme