Pjes per Toyota rav 4 -2004

Çmimi: Me Marrveshje
Pjes per Toyota rav 4 -2004

Detajet

Postuar
15 janar 21:27
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Toyota
Modeli
RAV 4
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
90 000 - 94 999

Përshkrimi

Te ne mund te gjeni pjese perToyota Rav 4 dizel 2004. Si dhe pjese per te gjitha veturat 4x4
Gjendemi ne Komoran
Numer kontakti: 049194854
044194854