Shiten Veturat

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten Veturat

Detajet

Postuar
31 mars 08:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shiten veturat Mercedes E250 dhe volkswagen cady


Shpallje te ngjashme