Shitet WV Wolsvagen T5 transporter

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet WV Wolsvagen T5 transporter

Detajet

Postuar
11 mars 00:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
T5 Kombi
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet WV Wolsvagen T5 transporter full extra ne tel +383 45 679 096 dhe Viber +383 45 679 096


Shpallje te ngjashme