Urgjent

Çmimi: 3.999 €
Urgjent

Detajet

Postuar
31 mars 07:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1988
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Golf4 TDI 1.9 (I)tkuqe ne gjendje te mir xhamat me rrym , rrypin dhemzor te ndrrun , me klim ,abs , ulje dhe filter te ndrrun etj etj per me shum +38649693805


Shpallje te ngjashme