W BORA 2.0 BENZIN 2001 U SHIIIITTT FLM

Çmimi: 2.699 €
W BORA 2.0 BENZIN 2001 U SHIIIITTT FLM

Detajet

Postuar
2 prill 17:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Bora
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

SHITET BORA NE GJENDJE SHUM TEMIR TEKNIKE. KLIMA AC I RUAJTUR MBRENDA DHE JASHT. KLIMA AC XHAMAT ME RRYMË, GOMA TE DIMRIT, DENIME DHE AS HIPOTEK NUK ËSHT. NDRRIM I MUNDSHEM ME NDRRIM TJETER QMIM


Shpallje te ngjashme