Canon EOS 5D Mark III 22,3MP kamera digjitale SLR +1 (518) 6597304

Çmimi: 800 €
Canon EOS 5D Mark III 22,3MP kamera digjitale SLR +1 (518) 6597304

Detajet

Postuar
17 maj 21:48
Kategoria
Elektronikë > Fotoaparate
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë

Përshkrimi

Canon EOS 5D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi - E zezë
          Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.

  WHATSAPP @ +1 (518) 6597304

  VIBER @ +855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: Modeli Canon: 5D Mark III
Karakteristikat: Fokusi automatik, kompensimi i ekspozimit, lentet e ndërrueshme
Lloji i baterisë: Lithium-Ion
Lidhshmëria: USB Ngjyra: E zezë Seria: Canon EOS
Madhësia e ekranit: 3.2 "MPN: 5260A002
Zoom Digital: 2x Lloji: SLR Digital
Megapixels: 22.3MP UPC: 0013803142433


Shpallje te ngjashme