Leica M M9 18.0MP Kamera Dixhitale / Fujifilm X-T1 Kamera Dixhitale Mirrorless

Çmimi: 800 €

Detajet

Postuar
20 dhjetor 16:10
Kategoria
Elektronikë > Fotoaparate
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë

Përshkrimi

OFERTA SPECIALE BLENI 5 NJËSIVE GET 3 FREE!

Leica M M9 18.0MP Kamera Dixhitale / Fujifilm X-T1 Kamera Dixhitale Mirrorless

Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produkt kuti.
Ne jemi te specializuar në të gjitha produktet elektronike, p.sh. Phones / Laptop / Kamera / Tv / Vegël muzikore / lojë dhe laptopë.

Lajme të rëndësishme !!!! : Ata nuk na ofrojnë asnjë para në dorë. Konsumatorët duhet të paguajnë për produktet e tyre para dorëzimit. Sigurohuni që ta lexoni dhe kuptoni këtë para se të na kontaktoni

Për më shumë informacion rreth parcelës ju lutemi kontaktoni me të dhënat e mëposhtme.

Emri i kontaktit: Bestsales

Email: [email protected]

Whatsapp ose Viber / Telegram +19152293373