Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /

Çmimi: 1.500 €
Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /

Detajet

Postuar
5 prill 14:57
Kategoria
Elektronikë > Fotoaparate
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë

Përshkrimi

Nikon D700 / NIKON D800 / NIKON D700 / NIKON D700 / NIKON D700 /

Për shitje New Orignal Boxes mbyllur

Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të plotë të mbyllur në kutinë me garanci dhe faturë.

Ne marrëveshjet në çdo lloj elektronike Gadget Mobile Phone / Laptop / Kamera / frigorifer / Lojra / pastruesit vakum / Laptopë dhe Imacs / Instrumenti muzikor etj

Për më shumë informata se si ta urreni rendin tuaj Ju lutemi Na kontaktoni me Të Dhënat më poshtë.

24/7 WHATSAPP Grafiku: +19152293373

E-mail: [email protected]