Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

Çmimi: 900 €
Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

Detajet

Postuar
12 maj 01:08
Kategoria
Elektronikë > Fotoaparate
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë

Përshkrimi

Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit

Për shitje Branded New Original Sealed Boxes

Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të plotë të mbyllur në kutinë me garanci dhe faturë.

Ne marrëveshjet në çdo lloj elektronike Gadget Mobile Phone / Laptop / Kamera / frigorifer / Lojra / pastruesit vakum / Laptopë dhe Imacs / Instrumenti muzikor etj

* Siguria dhe siguria sigurohen.
* Koha e dorëzimit është vetëm 2 ditë nëpërmjet DHL, TNT, UPS, EMS, FEDEX
* Ne jemi shitës të licencuar dhe ne kemi certifikatat tona
* Sigurimi i transaksioneve të siguruara
* Ne ofrojmë një politikë të kthimit 90 ditë dhe një garanci 100% para mbrapa
* Numri i ndjekjes në dispozicion pas dërgesës ..

Për më shumë informata se si të blini Ju lutemi Na kontaktoni përmes Whatsapp Ose Email.

  WHATSAPP Grafiku: +19152293373

E-mail: [email protected]

Perëndia bekoftë të gjithë klientët tanë.