Apple MacBook Pro 15 with Touch Bar and Retina Display

Çmimi: 700 €
 Apple MacBook Pro 15 with Touch Bar and Retina Display

Detajet

Postuar
6 shkurt 19:40
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë

Përshkrimi

- Markë e Re, Original Authentic, Produkti Genuine; Asnjëherë e përdorur, jo e rinovuar
- Mbyllur në paketën origjinale

kjo fabrikë tërësisht e mbyllur 15.4 "Macbook Pro me Retina Display, Ky është modeli më i ri. Kjo është një model i ri i mbyllur dhe kurrë nuk u hap modeli Retina MacBook Pro. AppleCare.This artikull ende e ka celofan mbrojtës mbështjellës rreth kutisë aktuale

Specifikat e plota:

Core i7 Gjenerimi i 7-të Liqeni i Kaby - 2.9GHz procesor Quad Core me Turbo Boost deri në 3.9Ghz
16GB memorie RAM 2133MHz LPDDR3
4GB Radeon Pro 560 Karta e Dedikuar e Grafikës
512GB SSD Magazinim i Brendshëm
Prekni ID për Bar dhe Touch
4 porta USB C / Thunderbolt 3
  Ngjyra: Hapësira Gri / Argjend
Një vit Garanci Apple pas aktivizimit
Baterinë e integruar (9 orë)

Nëse jeni të interesuar për produktin me mirësi

kontaktoni adresën e emailit - [email protected]

Kontaktoni numrin whatsapp --- +18438696155

Për më shumë informacion rreth artikullit!