Asus ROG G75VW, 255 gb SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash +1 (518) 6597304

Çmimi: 570 €
Asus ROG G75VW, 255 gb SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash +1 (518) 6597304

Detajet

Postuar
17 maj 21:37
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë

Përshkrimi

Asus ROG G75VW, 255GB SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash
          Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.

  WHATSAPP @ +1 (518) 6597304

  VIBER @ +855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: ASUS Modeli: G752VL
Linjë produktit: ROG Processor Type: Intel Core i7 6th Gen.
Memoria: 12GB Madhësia e ekranit: 17.3in.
Përpunimi i Grafikut Lloji: Grafikë e Dedikuar
Tipi: Notebook / Laptop Lloji i ruajtjes: HDD (Hard Disk Drive)
Shpejtësia e procesorit: Kapaciteti i hard drive 2.60GHz: 1TB
Më i përshtatshëm për: Serious Gaming Operating System Edicioni: Shtëpi
MPN: G752VL-BHI7N32
Lidhshmëria e harduerit: USB 3.0
Sistemi operativ: Windows 10 UPC:
889349177006