Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Sony PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB Black W/Red Controller

Çmimi: 120 €
Sony PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB Black W/Red Controller

Detajet

Postuar
1 shkurt 13:27
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë

Përshkrimi

Sony PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB I zi me kontrolluesin e kuq

24 orë Viber dhe whassap
  Na kontaktoni në:

Whatsapp +2348109165718
Skype Chat: Kenny.moo1

Viber chat: +22996540322

Shërbimi më i mirë për konsumatorët


Shpallje te ngjashme